Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 53

Papiery na szczęście

Adam podejmuje decyzję o zaręczynach z Beatką. Tymczasem Beatka nie może zapomnieć o Staszku, a randka z Matim w ogóle tego nie zmieniła. Mati i Sandra odkrywają, że Bianka zaszantażowała Henryka, co z kolei może skończyć się ślubem Adama z Beatką. Sandra próbuje więc przekonać Biankę, że źle robi żądając od Kowalczyków wielkich pieniędzy. Bianka nie zamierza się jednak wycofać i straszy przyjaciółkę, że wyjawi Adamowi, kto miał narkotyki i kto mu je podał… Niespodziewanie w domu Beatki, podczas jej kolacji z Matim, pojawia się Adam i prosi Beatkę o rękę…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.