Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 47

Papiery na szczęście

Marta po odkryciu prawdy wraca do Krakowa. Z trudem udaje jej się uniknąć konfrontacji z dziennikarzami okupującymi szpital, w którym leży Kris. Wera, która była tam z Martą, boi się, że po numerach rejestracyjnych dociekliwi dziennikarze dotrą do niej. Żaneta zaczyna podejrzewać, że Wera ma jakąś tajemnicę z przeszłości… Tymczasem Henryk chce zatrzeć wszelkie ślady wypadku na budowie i rozmawia z uczestnikami imprezy, która tam się odbyła, z Sandrą, Matim i Filipem. Mówi każdemu to, co chciałby usłyszeć. W rozmowie z Adamem wraca do tematu ślubu z Beatką, taka jest jego cena za pomoc wnukowi…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.