Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 46

Papiery na szczęście

Adam jest zrozpaczony, uważa, że to on jest winny wypadku Bianki. Na polecenie Henryka pogotowie zabiera nieprzytomną dziewczynę do prywatnej kliniki, Henryk musi zatuszować sprawę w obawie o Adama. Wkrótce okazuje się, że Bianka ma złamany kręgosłup i jest w poważnym stanie. Natomiast Adam zaczyna podejrzewać, że podczas imprezy brał narkotyki, Sandra wmawia mu, że to on sam je przyniósł i poczęstował Biankę… Marta z Marysią i Maksem docierają do Gdańska, do szpitala, w którym leży Kris. Marta dowiaduje się od lekarza, że jej mąż przedawkował narkotyki, Mirek przyznaje się do wymyślenia próby samobójczej.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.