Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 43

Papiery na szczęście

Sandra pakuje Adama do Vegas, Adam jest zaskoczony, bo nic nie pamięta. Mimo to zgadza się polecieć i wziąć szybki ślub. Nieoczekiwanie w jego mieszkaniu pojawia się Ola z wiadomością, że Alicja próbowała się zabić. Adam dowiaduje się również o rzekomej śmierci przyrodniego brata. Jest zszokowany i mówi o tym Mateuszowi. Mati jest wściekły. Tymczasem Beatka „wyprowadza się” z biura Kowalczyków i wycofuje z budowy parku technologicznego. Adam koniecznie musi znaleźć nowego inwestora. Henryk daje wnukowi tydzień. Jeśli nie, wyrzuci Adama z firmy i odbierze mu mieszkanie, pieniądze, samochód…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.