Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 40

Papiery na szczęście

Marta proponuje dzieciom, żeby wyjechali za granicę, gdzie nie będą musieli się ukrywać. Maksowi ten pomysł się nie podoba, zwierza się Oli, która radzi mu, aby się zbuntował. Tymczasem Sandra próbuje być blisko Adama, wie, że Beatka nadal jest dla niej zagrożeniem. Beatka zdradza Sandrze, że śledzi Adama przez aplikację. Sandra zdradza to Adamowi, a ten robi Beatce wymówki. Uświadamia jej, że nic między nimi nie ma. Beatka jest zrozpaczona i wściekła na Sandrę, która ją wydała. Nieoczekiwanie wuefista Tokarski wybawia Martę z poważnych kłopotów.

„Papiery na szczęście” - opis serialu

 

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.