Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 38

Papiery na szczęście

Adam po tym, jak będąc pod wpływem alkoholu oświadczył się Marcie, zasypuje ją wiadomościami. Tymczasem Henryk dowiaduje się o wyjeździe Alicji i Oli do Szczecina i zamierza udaremnić im poszukiwania syna Jana. Wynajmuje detektywa, który ma zatrzeć wszelkie ślady chłopca. Beatka przyznaje się przyjaciółce, że śledzi Adama. Chwali się też Marcie, że Adam ma zamiar jej się oświadczyć… Jednocześnie w szkole dochodzi do nieoczekiwanego zdarzenia, wuefista rozpoznaje i demaskuje bliźniaki…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.