Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 35

Papiery na szczęście

Ola chce dowiedzieć się, co wydarzyło się w dniu śmierci jej ojca. Szuka informacji na temat wypadku i odkrywa, że razem z jej tatą w samochodzie była nieznajoma kobieta. Alicja jest pewna, że grób Jana odwiedził też jego nieślubny syn. Jadwiga nieopatrznie wyjawia siostrze, że chłopiec po wypadku trafił do domu dziecka. Ola i Adam wypytują Agatę o przeszłość, Agata zdradza im, że ojciec prowadził podwójne życie i że mają przyrodnie rodzeństwo. Henryk nie ma wyjścia i mówi Alicji oraz Adamowi, że rzeczywiście wysłał nieślubnego syna Jana do domu dziecka… Tymczasem Grzegorz udaje narzeczonego Marty i daje Adamowi w twarz.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.