Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 34

Papiery na szczęście

Alicja postanawia spotkać się z Agatą, ma nadzieję, że uda jej się naprawić stosunki z córką. Jednak Agata nie potrafi wybaczyć matce tego, co zdarzyło się w przeszłości. Tymczasem Ola próbuje dowiedzieć się, jaki był jej ojciec, ale nikt z bliskich nie chce o nim rozmawiać. Ola postanawia na własną rękę poszukać informacji o Janie. Tego dnia rodzina Kowalczyków, za wyjątkiem Henryka, spotyka się przy grobie Jana. Adam jest zaskoczony, kiedy okazuje się, że ktoś inny również odwiedza grób jego ojca. Znajduje tam dziecięcą zabawkę…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.