Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 32

Papiery na szczęście

Marta z dziećmi mają tego dnia spotkanie z dyrektorem krakowskiego liceum. Marta ma obawy, czy nie zostaną rozpoznani, martwi się tym, że dzieci nie mają ukraińskich świadectw… Jest jej też smutno po rozmowie z Adamem, tym bardziej, że postąpiła wbrew sobie. Adam także to przeżywa, ale wie, że musi wybić sobie Nataszę z głowy. Tymczasem Beatka próbuje dowiedzieć się, kto pobił Adama. Jednak nie chce wierzyć Sandrze, że chodzi o Nataszę i żali się Henrykowi. Beatka podsłuchuje fragment rozmowy Henryka z Adamem i jest przekonana, że Adam chce się z nią ożenić…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.