Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 29

Papiery na szczęście

Adam nie potrafi przestać myśleć o Marcie. Sandra nie może tego znieść. Na domiar wszystkiego do firmy „wprowadza się” Beatka, której Henryk zaoferował wolne miejsce. Beatka ma być bliżej Adama, z którym weszła w spółkę. Adam jest wściekły na dziadka. Tymczasem Sandra chce wybadać sytuację i pyta Adama wprost o to, czy ma poważne zamiary wobec jej rywalki. Adam mówi Sandrze, że z Beatką nic go nie łączy, ale z nią również… Sandra zamierza pozbyć się Nataszy. Jednocześnie Filip szantażuje Sandrę i chce, żeby w końcu się z nim przespała.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.