Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 25

Papiery na szczęście

Sandra spędziła noc z Adamem. Tymczasem Mati, który o niczym nie wie,  zgodnie z groźbami spakował Sandrę i zamierza wyrzucić ją z mieszkania. W firmie Kowalczyków wiadomo już, że ktoś zdradził i przekazał konkurencji poufne informacje. Sandra i Filip postanawiają oskarżyć o to Iwonkę… Sandra donosi na koleżankę Adamowi. Adam i Beatka spotykają się u notariusza, gdzie Beatka proponuje Adamowi spółkę zamiast pożyczki. Natomiast Marysia zamierza uciec z domu, żeby pojechać z Alicją i Olą do Gdańska. Marta przyłapuje córkę i zgadza się na jej wyjazd, ale chce wcześniej poznać koleżankę Marysi i jej matkę…


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.