Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 19

Papiery na szczęście

Sandra boi się Grubego, musi jak najszybciej spłacić dług. Filip przyłapuje ją na rozmowie o długach, a chwilę później Sandra odkrywa lewe interesy Filipa… Oliwka również ma kłopoty finansowe, za długi na ślub, który nawet się nie odbył, ściga ją komornik. Żaneta wpada na pomysł, aby dług przyjaciółki spłacił Jarosław. Nieopatrznie podaje mężczyźnie dane Oliwki… Tymczasem Adam nie potrafi ukryć, że jest zauroczony Martą. Proponuje jej spotkanie, jednak Marta okłamuje Adama, że ma narzeczonego.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.