Papiery na szczęście

sezon 1 odcinek 10

Papiery na szczęście

Marta chętnie podjęłaby pracę u Alicji, ale problemem jest dla niej brak dokumentów… Jednocześnie Marta, Marysia i Maks odkrywają w sieci apel nagrany przez Krisa, Marta jest wściekła i załamana, ponieważ mąż zrobił z niej wariatkę. Marysia poznaje na osiedlu Kowalczyków córkę Alicji i siostrę Adama, Olę. Grzegorz przynosi Marcie pieniądze ze sprzedaży części z jej samochodu. Tymczasem Mati wykrada z biura Kowalczyków dokumenty, które dowodzą, że Henryk odmówił nad nim opieki i zdecydował o umieszczeniu go w domu dziecka.


„Papiery na szczęście” - opis serialu


Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż…   Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość?


„Papiery na szczęście” - obsada i twórcy


Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń. W główne role wcielą się Adriana Kalska (Marta), Jakub Sasak (Adam) oraz Mateusz Kmiecik (Kris).


„Papiery na szczęście” - gdzie obejrzeć?


Serial obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.