Na Wspólnej

odcinek 3825

Na Wspólnej 22

Muszko wywoła wojnę na Wspólnej?!

Kebab na Wspólnej cieszy się dużą popularnością i dobrymi opiniami klientów. Tymczasem Ziębowie muszą zapłacić grzywnę - kontrola w barze wykazała, że nie przedłużyli koncesji na sprzedaż alkoholu. Muszko przekonuje Ziębów, że to właściciele kebabu nasłali tę kontrolę! Proponuje zemstę. Ziębowie nie wiedzą, że po wyjściu z baru Zdzisław dzwoni do Sanepidu - z donosem… na nich!

Berg straci pracę?!

Bogdan ostrzega Antka przed córką nowego szefa - Alina ich oszukała! Wszyscy pracownicy również są oburzeni. Młoda Urbańska przeprasza - obiecuje, że jako nowa dyrektorka wprowadzi same dobre zmiany. Wieczorem Alina rozmawia z ojcem - drwi z pracowników, że wszystko łyknęli. I planuje zwolnić… Berga!

Natan walczy o Ulę – czy Karolina na to pozwoli?!

Natan czeka na Ulę - przeprasza dziewczynę i tłumaczy, że już dawno zerwał z Karoliną. Połączyły ich imprezy i…narkotyki! On z nich wyszedł, ona nie dała rady. Wyznaje Uli miłość i całuje ją. Nagle dopada ich Karolina - będąc wyraźnie na głodzie, domaga się kasy za rozwód! Tymczasem Kamil zaprasza matkę Natana do siebie - chciałby, żeby nadal opiekowała się Anią…