Na Wspólnej

odcinek 3824

Na Wspólnej 22

Kamil już wie, że Natan oszukuje jego córkę!

Natan spotyka się z Karoliną w sprawie ich rozwodu. Dziewczyna stawia sprawę jasno – zgodzi się, ale za 10 tysięcy złotych! Chłopak przynosi dokumenty rozwodowe mamie - prosi, żeby sprawdził to jej znajomy prawnik. Przypadkowo o całej sprawie dowiaduje się Kamil. Trafia szlag i żąda, by Natan powiedział Uli, że ma żonę!

Monika kontra Martyna – serce Cieślika zgarnie… ta druga!

Monika wyznaje siostrze, co czuje - Damian chyba wciąż ją kocha, bo ostatnio świetnie im się rozmawiało i ją pocałował na pożegnanie… Tymczasem Martyna wita Damiana eleganckim śniadaniem  skacząc koło w wyzywającej miniówce. Siostra Wojtka mówi, że chciała Cieślikowi zrobić przyjemność, bo bardzo go lubi. Para całuje się i ląduje w łóżku!

Berg w szoku – Alina miesza na całego w jego firmie!

Bogdan jest coraz bardziej poirytowany asystentką Urbańskiego - kobieta sprawdza dokumenty i węszy! Berg podejrzewa, że raportuje wszystko szefowi. Tymczasem Antek wręcz adoruje Alinę – a ta uważa, że jest zbyt inteligentny, żeby być tylko mechanikiem… Wieczorem Berg znajduje w biurze zamówienie podpisane przez Alinę – odkrywa, że to… córka jego nowego szefa!