Na Wspólnej

odcinek 3823

Na Wspólnej 22

Wojtek wepchnie siostrę w ramiona Cieślika?!

Cieślikowie żegnają się z Kajetanem, który jedzie na wycieczkę do Włoch. Monika bardzo to przeżywa - jest jej miło, gdy Damian daje się zaprosić na kawę. Tymczasem u Szulców bardzo nerwowa atmosfera – Martyną kłóci się z bratem! Wkurzona oskarżeniami Wojtka, Martyna się wyprowadza… Natychmiast prosi Cieślika o pomoc. Co zrobi Cieślik?!

Wybór dyrektora szpitala - zespół Kamila trafi z deszczu pod rynnę?!

Łucja mówi Hofferowi, że jeśli jej matka zostanie dyrektorem szpitala, ona rezygnuje z pracy! Kamil uświadamia koleżance, że ucieczką tylko pogorszy swój problem. Łucja wpada na pomysł, co zrobić, żeby prof. Agier wycofała się z konkursu... Tymczasem w szpitalu pojawia się druga kandydatka na dyrektora. Nalepa serdecznie wita Patrycję, lecz ta ostrzega – nie chce żadnej bliskiej relacji z personelem!

U Igi i Brygidy szykują się duże zmiany!

Iga i Brygida zaskoczone - znowu nie ma prądu w całym domu. To sprawia, że Przybysz zaczyna poważnie myśleć o sprzedaży domu. Zwłaszcza, że może już nigdy nie dostać za niego 2 i pół miliona! Kiedy Iga mówi o tym Michałowi, ten proponuje jej ładne mieszkanie w jego nowej inwestycji. Ma też świetną propozycję dla Brygidy – pracę i służbowa kawalerkę!