Na Wspólnej

odcinek 3822

Na Wspólnej 22

Koszmarny dzień Zdybickiej!

Ilona oczekuje przyjazdu Maksa, który ma odwiedzić syna w jego urodziny. Tymczasem jedzie z Michałem na rozmowę z prezesem dużej firmy developerskiej – mają być z tego ogromne pieniądze. Niespodziewanie, spotkanie zostaje odwołane - wkurzona Ilona oskarża sekretarkę o zaniedbanie i zwalnia ją! To nie koniec złych wieści – Maks zamiast w Warszawie, wylądował w… szpitalu!

Igor musi ratować swoją nową sympatię!

Igor wpada do pubu, w którym ostatnio był z Kamilem na „szybkich randkach”. Cieszy go widok Ani - barmanki, która mu wpadła w oko. Niespodziewanie, do lokalu wchodzi… inspekcja pracy z kontrolą! Przestraszona Ania chowa się za Igorem - jest zatrudniona na czarno!

Ziębowie mają konkurencję – dlaczego nie martwi to Mani?!

Wkurzony Muszko oznajmia Ziębom, że bojkotuje dzisiejsze otwarcie lokalu z kebabem. Ziębowa chce jednak poznać konkurencję. Okazuje się, że właścicielką jest kobieta, która odwiedzała jej bar przez ostatnie dni. Oburzona Maria wyrzuca kobiecie, że szpiegowała i podrzuciła swoje ulotki do jej baru! Tymczasem Mania miło spędza czas z Adamem - synem właścicieli kebabu…