Na Wspólnej

odcinek 3819

Na Wspólnej 22

Smolny nie daje rady?!

Smolnemu nie udają się kolejne próby rozmów z synem – strzela gafę za gafą! Urażony Grzesiek ma dość ojca… W redakcji Gwiazda ogłasza swoją decyzję – łączy gazety Krzysztofa i Artura w jeden „Wspólny Kraj”! Na redaktora naczelnego wyznacza Smolnego. Ku zaskoczeniu wszystkich Smolny rezygnuje -  będzie zastępcą Artura. Nie chce przyznać, że to z powodu jego kłopotów z synem…

Ula w szponach uczuciowego oszusta?!

Kamil zastaje Ulę i Natana w sytuacji buzującej pożądaniem! Zaniepokojony, pyta córkę o chłopaka. Jest zaskoczony, że Natan jest synem pani Alicji. Jakiś czas później Hoffer słyszy stanowczą rozmowę opiekunki – matka każe synowi uczciwie powiedzieć Uli, w co się pakuje! Wieczorem, gdy Natan odprowadza Hofferównę, na dziedzińcu pojawia się… jego dziewczyna!

Iga podejrzliwa i… adorowana!

Iga i Michał rozmawiają o propozycji jaką im złożono – kwota za ich dom szokuje! Przybysz podejrzewa jakieś oszustwo i oznajmia, że nie chce sprzedawać nieruchomości. Michał jednak nie odpuszcza i umawia się z prawnikiem, który reprezentuje bardzo bogatego staruszka… Tymczasem Igę odwiedza Robert – Tadeusiak z zachwytem patrzy na koleżankę i wręcza jej przepiękny bukiet!