Na Wspólnej

odcinek 3817

Na Wspólnej 22

Gosia wygra jednak wojnę z Krisem i jego klasą?!

Ojciec Krisa wpada do kancelarii Olszewskiej – nazywa Zimińską przemocową alkoholiczką! Agnieszka uświadamia bojowo nastawionemu mężczyźnie, że jego syn wlał nauczycielce alkohol do herbaty. Drugi zarzut to zniesławienie… Tymczasem wkurzony Kris wyzywa kolegów twierdząc, że na niego donieśli. Julek i Marysia mają dość – mówią dyrektorce, co naprawdę zdarzyło się na lekcji!

Monika ma dość!

Cieślik rozmarzony, ale z zakwasami po szalonej randce z Martyną na lodowisku. Nastrój psuje mu Monika, która dopiero od Kajtka dowiedziała się o jego szkolnej wycieczce do Włoch. Wkurzona Cieślikowa robi mężowi awanturę – nie ma prawa odsuwać jej od spraw związanych z ich synem! Wieczorem przybita Monika zwierza się ojcu, że ma wszystkiego dość…

Nalepa i Weronika kończą karierę znachora – ale nadciąga nowe zagrożenie!

Nalepa z Weroniką tłumaczą ojcu zmarłej Leny, że jego córka straciła życie przez znachora. Namawiają mężczyznę, by wniósł sprawę przeciwko „uzdrowicielowi” – trzeba ochronić innych ludzi! W szpitalu Adamski z satysfakcją ogłasza kolegom, że o fotel dyrektorski stara się znienawidzona przez nich profesor Agier! Łucja jest roztrzęsiona… Jednak, dzięki wsparciu Kamila, dobrze radzi sobie w starciu z matką!