Na Wspólnej

odcinek 3815

Na Wspólnej 22

Tadeusz słono zapłaci za błędy młodości?!

Łukasz się zemścił – sprowokował boksera bronionego przez Zakościelnych! Filmik z bitym przez Byczewskiego chłopakiem krąży po sieci… Zakościelny posądza syna, że wygadał się kumplowi. Dla Tadeusza przyszedł czas rozliczeń – najpierw z ojcem, potem z Łukaszem. Daria też pozna prawdę o mrocznej przeszłości swojego chłopaka. Czy nadal będzie chciała z nim być?!

Lew przegrywa walkę o życie!

Nalepa ma już wyniki badań „leków” znachora – zawierają narkotyk: psylocybinę! Nagle na oddział trafia pacjentka uzdrowiciela, Lena - w krytycznym stanie. Lew natychmiast zleca testy toksykologiczne… Kiedy dziewczyna odzyskuje przytomność Nalepa uświadamia jej, że specyfik od jej guru mógł ją zabić! Lena w to nie wierzy - gdy zostaje sama, pije „lekarstwo”… Jakiś czas później zostaje znaleziona martwa!

Afera z „pijaną” Gosią rozkręca się!

Roztrzęsiona Dębkowa wie tylko tyle, że Stefan w Norwegii zmarł na serce. Marek pomaga Halinie, która ledwie kontaktuje… Tymczasem Danka przesłuchuje uczniów - musi wiedzieć, dlaczego Gosia prawie pobiła ucznia. Julek, który widział co zrobił Kris, milczy. Ojciec Krisa wręcza dyrektorce Zimińskiej pismo, które kieruje do sądu – on nie pozwoli, by pijana nauczycielka szarpała jego syna!