Na Wspólnej

odcinek 3812

Na Wspólnej 22

Czy zraniona Tosia zburzy szczęście Uli?!

Natan przychodzi na spotkanie z Tosią, która… rzuca mu się na szyję i wpija w jego usta! Jej koleżanka robi im zdjęcia. Wzburzony chłopak odpycha Tośkę, ale ona ma już dowód jego „zdrady”. Natychmiast dopada Ulę i pokazuje zdjęcie twierdząc, że ma z Natanem romans! Co zrobi Ula?!

Grzesiek pod ścianą – czy wyzna ukochanej, kim się czuje?!

Grzesiek jest zazdrosny widząc, jak przy Heli kręci się Piotrek. Gdy chłopak staje się nachalny, młody Smolny staje w obronie ukochanej. Wtedy Piotrek wypala, że przecież Grzesiek jest z Sarą! Słyszał wczoraj jego rozmowę z Wałkiem. Hela jest w szoku – chce wiedzieć, jak długo Grzesiek ją zdradzał?! Czy chłopak wyzna ukochanej prawdę o sobie?!

Nalepa w natarciu, Adamski w defensywie…

Weronika przynosi Lwu kopie akt z procesu przeciwko znachorowi, którego Nalepa chce zniszczyć. Roztocka przekonuje - muszą udowodnić, że mikstury mężczyzny szkodzą pacjentom! Tymczasem w szpitalu personel hucznie żegna dyrektora Adamskiego. Ten jest przybity – martwi się o swoją przyszłość. Kamil proponuje swoim lekarzom, żeby Adamski wrócił na ich oddział jako kardiochirurg…