Na Wspólnej

odcinek 3811

Na Wspólnej 22

Ula zakochana – czy jest oszukiwana?!

Natan budzi Ulę pocałunkami. Gdy młodzi wychodzą z mieszkania Hofferów, spotykają Alicję – mamę chłopaka. Kobieta nie jest zadowolona widząc ich razem... Jakiś czas później młodzi wpadają na kupla Natana, który wypytuje go o pobyt w Paryżu i o jakąś dziewczynę. Gdy Ula dopytuje o nią ukochanego, ten nie chce rozmawiać o swojej eks… Wieczorem do Natana dzwoni Tosia – podstępem umawia się z nim na spotkanie!

Pętla wokół Grześka zaciska się!

Grzesiek budzi poruszenie, kiedy pojawia się w szkole z siniakami na twarzy. Wałek mówi młodemu Smolnemu o tym, że odkrył jego nowy nick na aplikacji muzycznej - chce wiedzieć, kim jest Sara. Ich rozmowę słyszy Piotrek… Wieczorem Basia przekonuje Grześka, żeby powiedział Heli prawdę o sobie. Jeśli ją kocha!

Weronika nie odpuszcza zwyrodniałym patostreamerom!

Kacper ma pretensje o to, że mama zgłosiła sprawę dyrektorce – teraz filmik, na którym się nad nim znęcają, stał się viralem! Weronika nie odpuszcza – idzie z tym do Roberta. Tadeusiak przesyła filmik policyjnym informatykom, a ci znajdują inne nagranie pochodzące z tego samego źródła. Chuligani upokarzają na nim koleżankę z klasy Kacpra. Do Roztockiej dociera, że ta dziewczynka targnęła się na swoje życie!