Na Wspólnej

odcinek 3809

Na Wspólnej 22

Syn Weroniki błaga o pomoc!

Weronika słyszy od syna, że chciałby zmienić szkołę – chłopak nie chce powiedzieć dlaczego. Przed szkołą Kacpra dopadają starsi uczniowie i zmuszają do połknięcia dużej ilości leków! Niebawem Nalepa odbiera telefon od syna Weroniki – Kacper, bełkocząc, błaga go o ratunek!

Totalna rewolucja w życiu Grześka!

Grzesiek decyduje się przeprosić Helę. Jednak zaraz potem wyznaje jej, że… chce przerwy w ich związku! Hela ma dość – wściekła, zrywa z Grześkiem ostatecznie! Tymczasem Wałek odkrywa, że młody Smolny na muzycznym portalu nazwał siebie Sarą… Wieczorem Grzesiek - przebrany za kobietę i w długowłosej peruce - przechadza się po osiedlu. Kończy się to jego ciężkim pobiciem!

Co kombinuje przyjaciel Tadeusza?!

Łukasz zaskakuje Zakościelnych wizytą - chłopak wręcza kwiaty Justynie a Andrzeja przekonuje, że wyszedł na prostą. Gdy Tadek pyta kumpla co odwala, Łukasz stwierdza, że nie chce stracić jego przyjaźni - postanowił pokazać jego rodzicom, że ogarnia życie i ma pracę. Zakościelni jednak są bardzo niezadowoleni, gdy chłopak chce przenocować w ich domu. Co kombinuje Łukasz?!