Na Wspólnej

odcinek 3798

Na Wspólnej 22

Mikołaj czuje się oszukiwany przez ojca – czy słusznie?!

Mikołaj dowiaduje się od Weroniki, że ojciec ma prawo żądać od niego alimentów! Szczególnie, jeśli Edward znajduje się w trudnej sytuacji. Mikołaj jest wściekły – jak zwykle ojciec go oszukuje! Tymczasem Edward prosi Romana, by go przygarnął - nie da rady dłużej mieszkać zimą w aucie… Mikołaj dopada ojca – ma propozycję nie do odrzucenia. Ale stawia warunek – ma zniknąć z jego życia!

Potężny skandal na oddziale Kamila!

Boska pyta Kamila o chrzest wnuczki. Hoffer uważa, że Ania sama o tym zdecyduje - gdy dorośnie. Boska nie zamierza odpuścić… Tymczasem w szpitalu okazuje się, że w sali operacyjnej ktoś zainstalował kamerę! Lekarze wzywają dyrektora Adamskiego - ten kompletnie to bagatelizuje. Gdy Kamil mówi o tym Uli, ta odkrywa kanał internetowy, który od kilku miesięcy… transmituje operacje pacjentów kardiochirurgii!

Kopciowa idzie jak taran!

Helena otrzymuje od Wojtka certyfikat ukończenia jazd doszkalających. Bardzo dumna z siebie, umawia się w barze z Beatą - oznajmia, że zainwestuje w auto i mogą otwierać firmę taksówkarską! Zaskoczona Wójcikowa próbuje się migać, ale zostaje oskarżona o… dyskryminację! W końcu Beata zgadza się, by Kopciowa udowodniła, co potrafi za kółkiem…