Na Wspólnej

odcinek 3793

Na Wspólnej 22

Cieślikowie jednak razem?!

Monika jest załamana widząc znowu męża z Martyną. Pociesza ją Kajetan, z którym Cieślikowa ma już lepszą relację… Tymczasem Martyna naciska Damiana, żeby się określił ze swoimi uczuciami do niej. Żaneta radzi skołowanemu Cieślikowi, żeby wrócił do żony. Wieczorem między Damianem i Moniką dochodzi do pełnej emocji rozmowy – czy Cieślik jest w stanie wybaczyć żonie?

Amelia nie odpuszcza tacie i Oli – nie będą razem nigdy!

Była żona Czerskiego szykuje się do wyjazdu - Amelia nie może się z tym pogodzić… Tymczasem Mariusz dzwoni do Oli – ta jest dla niego nieprzyjemna. Życzy mu szczęścia z byłą żoną! Czerski nie odpuszcza – podczas spotkania z Zimińską dochodzą do wniosku, że to jego córka chce ich rozdzielić. Gdy Czerski całuje ukochaną, do kancelarii wchodzi Amelia z mamą – robi się bardzo nieprzyjemnie!

Danka próbuje pomóc chłopcu, który ją okradł!

Danka - po tym, jak została okradziona przez chłopaka, do którego wezwała pogotowie - otrzymuje telefon ze szpitala. Okazuje się, że Patryk podał ją jako osobę do kontaktu. Zimińska kompletnie tego nie rozumie. Lekarz mówi Danucie, że może nastolatek nie ma nikogo bliskiego – chłopak jest niedożywiony i ma ciężkie zapalenie płuc. Zimińska wymusza na Patryku podanie numeru telefonu do jego mamy…