Na Wspólnej

odcinek 3792

Na Wspólnej 22

Dagmara z Igorem znajdują podejrzanego o śmiertelny wypadek!

Naczelni dowiadują się o ataku na Dagmarę – proszą ją, by odpuściła śledztwo. Dziennikarka jednak nie rezygnuje - razem z Adą znajdują inne nagranie pirata drogowego. Z filmiku da się odszyfrować rejestrację samochodu! Dagmara z Igorem jadą do właściciela sportowego auta. Młody mężczyzna utrzymuje, że był tylko świadkiem śmiertelnego wypadku - Dagmara jednak rozpoznaje jego głos!

Mikołaj odkrywa tajemnicę synka – jest wstrząśnięty!

Hofferowie odkrywają, że Olimpia - która miała ich reklamować - ukrywa się u nich, bo poważnie narozrabiała. Bez żalu żegnają influencerkę… Tymczasem Mikołaj przyjeżdża po Stefanka, jednak młody… znika. Znajduje się w sklepie, gdzie próbuje kraść! Leśniewski jest wstrząśnięty, gdy dowiaduje się, że syn kradł jedzenie i papierosy dla mężczyzny, z którym spotykał się w lesie!

Weronika ratuje Lwa z poważnej opresji!

Roztocka spotyka się z właścicielką domu, która chce obciążyć Lwa kosztami za zniszczenia podczas akcji ratunkowej. Weronika radzi kobiecie wycofać zarzuty – inaczej użyje „haków”, które na nią zdobyła! Nalepa jest pod wrażeniem skuteczności ukochanej. Roztocka zaprasza go na rodzinną kolację. Kiedy Lew przychodzi, matka Weroniki… prawie mdleje z przerażenia!