Na Wspólnej

odcinek 3788

Na Wspólnej 22

Ola ma dość facetów, którzy ją okłamują!

Córka Czerskiego ma kolejne pomysły na to, jak zbliżyć do siebie rodziców. Nie jest zadowolona, gdy ojciec mówi, że ma inne plany na wieczór… Tymczasem Alan robi Oli „niespodziankę” i przyjeżdża wcześniej. Nagle pojawia się również Czerski! Wkurzona Ola obydwu panów… wyrzuca!

Sławek martwi Renatę, a Daria Tadeusza…

Renata niepokoi się słysząc, jak Sławek całą noc nie może spać. Doczekawszy poranka, Dziedzic idzie kupić leki uspokajające. Mimo to Sławek jest wyraźnie pobudzony i drażliwy! Renata obserwuje go z trwogą… Tymczasem Daria wyjeżdża - w drodze na lotnisko ma ostre spięcie z ukochanym. Tadeusz czuje, że dziewczyna nie chce się zaangażować w ich związek!

Przełom w śledztwie Igora i Dagmary!

Informator Igora podaje mu personalia policjanta, który był na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego. Nowak i Dagmara odnajdują funkcjonariusza i on potwierdza, że kierowca sportowego auta był winien. Jednak nigdzie tego nie zezna – boi się o bezpieczeństwo rodziny… Jednak dochodzi do przełomu - do Dagmary zgłasza się autor usuniętego z internetu nagrania! Grożono mu, ale dłużej nie będzie milczał!