Na Wspólnej

odcinek 3785

Na Wspólnej 22

Doktor Nalepa włamywaczem?!

Lew przekonuje pacjentkę do pozostania w szpitalu – jej EKG wygląda bardzo źle! Pani Mirosława odmawia - pracodawca żąda jej powrotu do pracy! Nalepa daje jej swój numer, w razie jakby poczuła się źle… Wieczorem Lew zostaje zaproszony przez Weronikę na kolację. Kiedy zasiada do stołu, dzwoni pani Mirosława! Lekarz natychmiast rusza jej z pomocą – żeby ratować umierającą kobietę musi… włamać się do luksusowej willi!

Włodek okradziony metodą „na dziadka”!

Włodek odbiera telefon z obcego numeru – to Mania, która z płaczem prosi dziadka o tysiąc złotych. Jej koleżanka miała wypadek i muszą zapłacić poszkodowanemu! Spanikowany Zięba podaje dane do swojego konta. Zaraz potem dowiaduje się, że Mania… jest z Wojtkiem na zakupach! Włodek dzwoni do banku i słyszy, że z konta zniknęło 20 tysięcy… Chwilę później do baru wpada cała rodzina z życzeniami dla Włodka – ale on już wie, że to najgorsze imieniny w jego życiu!

Igor i Dagmara na tropie!

Igor spóźnia się do pracy – okazuje się, że stał w korku z powodu wypadku na obwodnicy. Dagmara sprawdza temat i znajduje wrzucony do sieci filmik sprzed wypadku – mknie na nim sportowe auto! Tymczasem policja w komunikatach w ogóle o nim nie wspomina! Igor i Dagmara czują, że coś tu śmierdzi…