Na Wspólnej

odcinek 3783

Na Wspólnej 22

Kto czai się na Hofferów?!

Roman zabiera wnuka do swojego pensjonatu. Hoffer i Honorata obiecują mu, że nie będzie się nudził - dzisiaj zrobią ognisko! Tymczasem ich sąsiadka Wagnerowa spotyka w lesie podejrzanego mężczyznę siedzącego w samochodzie. Jakiś czas później facet z ukrycia obserwuje Hofferów i Stefanka przy ognisku…

Sławek jest jak pole minowe!

Sławek i Renata delektują się cichym porankiem we dwoje. Słysząc sugestię na temat zmiany pracy na bezpieczniejszą, Dziedzic zaczyna się gwałtownie irytować! Oliwy do ognia dolewa Daria, która oznajmia ojcu, że rezygnuje ze stażu w Niemczech - chce być blisko rodziny. Sławek wpada w szał – dla niego córka chce rezygnować z kariery?! Nie życzy sobie, żeby ktoś go niańczył!

Ola wrogiem córki Czerskiego!

Ola uspokaja roztrzęsionego klienta, który walczy o dziecko - Adamowicz obawia się złej opinii biegłego psychologa… Czerski oznajmia córce, że zgadza się by z nim zamieszkała - dzisiaj jadą do jej nowej szkoły. Amelia jest przeszczęśliwa, jednak gdy tata idzie na randkę z Olą, dziewczyna robi wszystko, żeby zepsuć im wieczór!