Na Wspólnej

odcinek 3781

Na Wspólnej 22

Ostrowski w depresji?!

Ostrowski bierze urlop na żądanie, nie informując nikogo o swoich problemach ze wzrokiem. Jest mocno podminowany i przekonany, że oślepnie! Ewa stara się uspokoić przerażonego męża… Tymczasem Hoffer jest zaskoczony tym, że Ostrowski oddał Łucji operację. Kiedy przyjaciel nie odbiera telefonu, Kamil odwiedza go w domu. Słysząc o dramacie Arka, natychmiast jedzie z nim do prywatnej kliniki!

Kopciowa taksówkarką w firmie Beaty i Elizy?!

Beata spotyka się z Elizą – mówi koleżance, że rzuciła pracę. Dziewczyny analizują plan założenia firmy taksówkarskiej tylko dla kobiet. Słyszy to Kopciowa – przysiada się do nich i proponuje, że… będzie dla nich jeździła! Beata jest w szoku, gdy słyszy, że Helena nie jeździ autem od pięciu lat. Jednak Kopciowa jest zdesperowana - prosi Wojtka o lekcje jazdy. Ona musi zostać taksówkarką!

Bednarczuk załamana teraźniejszością, a młodzież przyszłością?!

Bednarczuk przeżywa kryzys – jest podłamana swoim wiekiem i wyglądem. Ale Teresa nie zamierza się godzić ze starością! Wyznaje Dance, że chce umówić się na zabieg odmładzający… Tymczasem Grzesiek, Hela i ich przyjaciele muszą ostatecznie zdecydować o kierunkach swoich studiów. Nauczyciele doradzają, aby słuchali serca… Grzesiek Smolny zaskakuje wszystkich!