Na Wspólnej

odcinek 3780

Na Wspólnej 22

Darek spotyka swojego prześladowcę sprzed lat!

Żbikowie w hotelowej restauracji wpadają na wkurzającego gościa, którego Darek starał się unikać. Mężczyzna rozpoznaje Żbika i nazywa… „Kicią”! Okazuje się, że Joachim chodził z Darkiem do podstawówki i tam go gnębił! Pech chce, że obaj panowie wraz z żonami zostają uwięzieni w windzie - dochodzi do ostrych przepychanek!

Ostrowski nieuleczanie chory?!

Ostrowski ma ostry ból głowy – a przed nim operacja, w której ma mu asystować dr Agier. Łucja wyznaje Arkowi, że marzy o jej samodzielnym wykonaniu. I niespodziewanie tak się staje - podczas zabiegu Ostrowski ma nagłe zaburzenia widzenia! Przerażony Arek czeka przed szpitalem na żonę. Oświadcza Ewie, że chyba ma… guza mózgu!

Ola walczy w sądzie jak lwica!

Ola idzie do sądu cała w nerwach, lecz podczas rozprawy świetnie odpiera ataki świadków, którzy próbują oczernić jej klienta. Adamowicz trzyma nerwy na wodzy, jednak - gdy zostaje oskarżony o picie alkoholu podczas opieki nad dzieckiem - wybucha! Wieczorem Ola dzwoni do Czerskiego – czułej rozmowie przysłuchuje się córka Mariusza. Widać, że Amelia jest zła…