Na Wspólnej

odcinek 3779

Na Wspólnej 22

Miodowy tydzień państwa Żbików zaczyna się… fatalnie!

Kasia i Darek przyjeżdżają na miodowy tydzień do małego hotelu w górach. Szukają relaksu i intymności, a tymczasem… ktoś podmienia im walizkę! Na dodatek Żbik zwraca uwagę na mężczyznę, który wykłóca się z obsługą hotelu. Darek blednie i wyraźnie chce uniknąć spotkania z delikwentem! Wygląda na to, że nie będzie to wymarzony wyjazd…

Beata ma dość swojej pracy?!

Beata i Paweł mają problem - Wójcikowa nie może dostosować godzin pracy do swoich potrzeb. Przy małym dziecku to niemożliwe. Na dodatek na postoju taksówek Beata popada w konflikt z kolegami: klientka chce jechać tylko z kobietą i nie interesuje jej kolejka - oznajmia, że ma złe doświadczenia z taksówkarzami! Wójcikowa bierze kurs, a później dowiaduje się, że… koledzy złożyli na nią skargę. Trafia ją szlag!

Olę oddali od Czerskiego jego… córka?!

Czerski dzwoni do Oli i chce się umówić. Młoda Zimińska odmawia – musi przygotować się do jutrzejszej rozprawy Adamowicza, walczącego o prawo do opieki nad córką. Po południu Ola jednak wpada do Mariusza – potrzebuje jego bliskości! Ich namiętne chwile przerywa… córka Czerskiego. Wszyscy troje są bardzo zaskoczeni, jednak Amelia ma dla taty większą rewelację – chce z nim zamieszkać!