Na Wspólnej

odcinek 3774

Na Wspólnej 22

Sławek postrzelony przed swoim domem!

Brygida dziękuje Robertowi za pomoc w nauce - dziewczyna próbuje go… uwieść! Co zrobi Tadeusiak?! Tymczasem komendantka Kaja przyjeżdża do Piaseckiego - ostrzega prokuratora, że nie jest bezkarny. Ten drwiąco radzi jej, żeby lepiej odwołała swoich policjantów. Kaja natychmiast ostrzega Igę – Piasecki zna ich plany! Niestety, brakuje czasu, żeby ostrzec Sławka - kiedy rusza na akcję, zamaskowany sprawca strzela do niego!

Wulkan emocji u Ziębów i Cieślików!

Monika jest w rozpaczy - syn karze ją… milczeniem! Włodek przekonuje żonę, że powinni wspierać córkę. Maria jest oburzona – nie zamierza współczuć komuś, kto niszczy rodzinę! Wkurzona Ziębowa idzie do Damiana - wyznaje mu, że wstydzi się za swoją córkę. Cieślik ją zaskakuje - jest pełen troski o niewierną żonę…

Grzesiek Gają – to dla niego dramat, czy… spełnienie marzeń?!

Klasa Grześka Smolnego bardzo przeżywa dzisiejszą premierę. Hela martwi się, że zapomni swojej roli. Dla rozładowania stresu Nina częstuje ją domowym koktajlem. Niestety, okazuje się, że jest w nim składnik, na który Hela jest uczulona – dziewczyna zaczyna się dusić! Gdy zabiera ją pogotowie, Hela błaga Grześka, żeby zamiast niej zagrał rolę Gai, którą przecież zna na pamięć… Czy chłopak odważy się stanąć przed publicznością jako kobieta?!