Na Wspólnej

odcinek 3772

Na Wspólnej 22

Aneta jednak zburzy szczęście Kasi i Darka?!

Kasia i Darek budzą się po nocy poślubnej we wspaniałych nastrojach – nie mogą nacieszyć się sobą, jako mężem i żoną. Świetnie się bawią rozpakowując prezenty ślubne… Nagle robi się niezręcznie i nerwowo - posłaniec przynosi ogromny bukiet żółtych kwiatów z tajemniczym bilecikiem bez podpisu. Niebawem do Kasi dzwoni nieznany numer - Darek prosi żonę, żeby nie odbierała… Co zrobi Kasia?!

Cieślik wybaczy żonie?!

Żaneta przychodzi do biura – okazuje się, że nocował tu po weselu Damian. Przyjaciółka bardzo mu współczuje. Pyta, czy jest w stanie wybaczyć Monice, która bardzo żałuje zdrady męża i rozbicia rodziny… Jakiś czas później Cieślik pojawia się w domu – żona kolejny raz błaga o szansę. Damian czeka na syna – czego dowie się Kajtek od rodziców?!

Ola na huśtawce emocji…

Po weselu Ola i Mariusz budzą się w jego mieszkaniu. Czerski prosi młodą Zimińską, żeby została. Ola, mimo chęci, nie może - ma spotkanie w sprawie klienta, który walczy o swoje dziecko. Zimińska dowiaduje się od jego teściowej, dlaczego chce mu ona odebrać prawa do córeczki – według kobiety Adamowicz to potwór, który winny jest śmierci jej córki! Oli stają przed oczami własne, traumatyczne przeżycia…