Na Wspólnej

odcinek 3766

Na Wspólnej 22

Taksówkarz-zboczeniec złapany – Eliza ganiona i… chwalona!

Eliza wezwana na komisariat - dostaje ochrzan, że wczoraj omal nie udaremnili policyjnej prowokacji z taksówkarzem! Na szczęście, mężczyzna został złapany na gorącym uczynku i aresztowany. Eliza słyszy też pochwałę – nadawałaby się na policjantkę… W domu Jarek mówi żonie, że Monika miała romans z Brunem. Młody Berg wyrzuca sobie, że namawiał kumpla, by walczył o miłość…

Ogromny przełom w sprawie Igi i Sławka!

Prokurator Piasecki blokuje zaplanowane działania Igi i Sławka - twierdzi, że to ślepy zaułek. Każe im szukać nowych tropów. Wzburzonych śledczych ucisza komendant Kaja i… przytakuje Piaseckiemu! Jednak po jego wyjściu każe im robić swoje… Okazuje się, że sąsiadka zamordowanej prostytutki przechowuje jej rzeczy w swojej piwnicy. Iga i Sławek znajdują pendriva z nagraniami wizyt klientów dziewczyny!

Żaneta zdradzi Wojtka z… hydraulikiem?!

Siostra Szulca trafia na wyjątkowo opornego kursanta. Martyna nie wytrzymuje nerwowo i wrzeszczy na faceta. Wojtek każe jej natychmiast przeprosić wzburzonego klienta! Żaneta też ma dość – mieszkanie ze szwagierką oznacza zero intymności! Spragniona seksu Szulcowa bierze za własnego męża… hydraulika! Rozpoczyna ze zszokowanym mężczyzną grę wstępną.