Na Wspólnej

odcinek 3765

Na Wspólnej 22

Roma za kratkami!

Roma słyszy od prezesa, że jest zawieszona - wpada w furię! Natychmiast pojawia się ochrona, która zdecydowanie wyprowadza ją z budynku. Wściekła Lenarska każe przypadkowym pracownikom nagrywać to, jak traktuje się pokrzywdzone, molestowane kobiety. Szybko milknie, gdy podjeżdża policja i… aresztuje ją!

Plan pułapki na taksówkarza-zboczeńca nie wypali?!

Cielecki błaga córki, żeby nie narażały się prowokując taksówkarza. Eliza i Luśka jednak czują, że muszą robić swoje – chcą złapać zboczeńca na gorącym uczynku! Luśka z włączoną kamerą ma zamówić kurs a Jarek z Elizą pojadą za nią. Jednak przypadek sprawia, że do taksówki wsiada inna kobieta. Bergowie ruszają w pościg – czy uda im się ochronić nieświadomą zagrożenia pasażerkę?!

Ola na nowe wyzwanie i… otwiera się na Czerskiego!

Ola ma prowadzić sprawę cudzoziemca, który chce odzyskać swoje dziecko. Kontakt z córeczką utrudniają mu rodzice jego zmarłej żony. Ta historia – ze zrozumiałych przyczyn - budzi u Zimińskiej wielkie emocje. Czy będzie potrafiła być obiektywna?! Tymczasem Czerski chce się umówić z Olą. Ta jest chłodna do momentu gdy słyszy, że u Mariusza jest córka – więc to ją ostatnio słyszała.