Na Wspólnej

odcinek 3764

Na Wspólnej 22

Eliza chce dopaść zwyrola!

Eliza ma wyniki badań toksykologicznych zrobionych po napadzie w taksówce – okazuje się, że dostała pigułkę gwałtu! Gdy Bergowie przyjeżdżają na komendę, Eliza rozpoznaje taksówkarza wychodzącego z przesłuchania. Jarek rzuca się na niego, jednak policjantka powstrzymuje go i oznajmia, że kierowca… ma alibi! Eliza nie wierzy w to, co się dzieje – razem z Luśką planują dopaść i ukarać zwyrodnialca!

Nadciąga koniec Romy?!

Marta przekazuje Darkowi zapisy rozmów Romy, świadczące o tym, że to Lenarska była jej stalkerem. Leśniewska prosi Żbika, żeby ją reprezentował przed sądem w sprawie o stalking… Darek uważa, że te dowody pomogą też wybronić Bryckiego! Niebawem Leśniewska pojawia się u prezesa i Baliszewskiego – wręcza im dokumenty policyjnej weryfikacji smsów Lenarskiej. Co zrobią szefowie?!

Iga i Sławek maja nowy trop, a Robert… miłe wyzwanie!

Iga dowiaduje się od szefowej, że sprawę morderstwa nad którym pracują przejął prokurator, którego Kaja zna z jak najgorszej strony. Niebawem Iga i Sławek dostają informację, że sąsiadka nieżyjącej kobiety została zaatakowana, a jej mieszkanie splądrowano! Czy ma to związek z morderstwem dziewczyny? Tymczasem Robert dowiaduje się, że Brygida zaliczyła fizykę. Tadeusiak chętnie zgadza się na dalsze korepetycje w domu Igi.