Na Wspólnej

odcinek 3757

Na Wspólnej 22

Gęba pogrąży Romę?!

Marta dostaje wiadomość - Brycki próbował się zabić! W pracy Leśniewska oznajmia ekipie, że wszyscy powinni czuć się winni, bo go nie bronili. Gęba wyrzuca Romie, że robi karierę po trupach - ta z uśmiechem oznajmia, że będzie o nim pamiętać gdy zostanie dyrektorką programową. Gębowski czuje, że musi zatrzymać to szaleństwo – podrzuca Marcie pendriva z dowodami obciążającymi Romę!

Brygida swatką Roberta i Igi?!

Robert jest bardzo podekscytowany – po pracy jedzie do Igi. Udziela korepetycji Brygidzie. Dziewczyna odważnie komentuje chemię, jaką czuje między Tadeusiakiem i Przybysz... Tymczasem Sławek dostaje informację, że pijany mężczyzna chwalił się w knajpie zabójstwem młodej kobiety. Okazuje się, że to… mężczyzna zakochany w denatce, którego już przesłuchiwał!

Monika nakryta na zdradzie męża?!

Monika jest wkurzona na Bruna – ma do niego pretensje o to, że na portalu randkowym umawia się z dziewczynami. Para umawia się w hotelu - kochanków godzi… gorący seks! Wychodzącą z hotelu Monikę zaczepia senator Krupski. Oznajmia, że jest tu w sprawie zdrady! Cieślikowa blednie…