Na Wspólnej

odcinek 3756

Na Wspólnej 22

Szef Marty popełnia samobójstwo?!

Gęba mówi Marcie, że Roma perfidnie wrobiła szefa w molestowanie - jednak odmawia pomocy w jego obronie. Tymczasem Brycki pije z rozpaczy. Gdy w końcu odbiera telefon od Marty, obojętnie słucha, że koleżanka martwi się o niego i umówiła go z prawnikiem. Wieczorem Brycki - nie wierząc, że ma jakiekolwiek szanse na oczyszczenie z zarzutów - postanawia ze sobą skończyć!

Siostra Wojtka jego pracownicą?

Do Wojtka niespodziewanie przyjeżdża siostra - oznajmia, że właśnie się rozwiodła i w Warszawie chce zacząć nowe życie! Szulc jest totalnie zaskoczony, zwłaszcza gdy Martyna oznajmia, że chce pracować w… jego firmie jako instruktorka jazdy! Wojtek sprzeciwia się i przypomina siostrze, że na prawo jazdy zdawała kilkanaście razy. Martyna proponuje, żeby brat sprawdził jej umiejętności…

Lekarze chcą chronić ciążę, a Łucja kobietę!

Kamil z Nalepą dyskutują o operacji zastawki serca młodej pacjentki, która oczekuje dziecka. Chcą odsunąć zabieg o kilka tygodni, gdy będzie on bezpieczny dla ciąży. Łucja się nie zgadza - ostro stawia sprawę: trzeba natychmiast ratować tę kobietę! A czego chce sama pacjentka?!