Na Wspólnej

odcinek 3755

Na Wspólnej 22

Lekarze w szoku – co się dzieje z Łucją?!

Profesor Agier rezygnuje z dalszej hospitalizacji – przy okazji traktuje zaskoczonego jej decyzją Nalepę jak uczniaka! Lew żali się Łucji – niespodziewanie, ta staje w obronie matki. Jakiś czas później Łucja bezdusznie traktuje ciężarną pacjentkę! Co się dzieje z młodą Agier?!

Gęba zdemaskuje Romę?!

Marta nie może dodzwonić się do Bryckiego – nie wie, dlaczego go zawieszono. Z plotkarskiego portalu dowiaduje się, że chodzi o molestowanie podwładnej! Nikt w to nie wierzy, ale Roma gra ofiarę. Gęba szczerze mówi Marcie, że to oskarżenie to kłamstwo – on wie, na co stać Lenarską… Czy powie Leśniewskiej całą prawdę?!

Kopciowa na tropie taksówkarskiej mafii?!

Maria radzi Helenie, żeby zgłosiła policji sprawę zaginionego portfela. Kopciowa idzie na komisariat – jednak niewiele pamięta z podróży taksówką. Policjant ostrzega kobietę, że podejrzenie o kradzież to poważne oskarżenie! Jakiś czas później policja informuje Helenę, że jej własność znaleziono obok przychodni. Kopciowa zagląda do portfela – jego zawartość upewnia ją, że miała go wsiadając do taksówki!