Na Wspólnej

odcinek 3750

Na Wspólnej 22

Monika i Bruno przyłapani przez Cieślika?!

Monika ma zły dzień – rano zaskakuje ją kontrola skarbówki w jej szkoły jazdy. Później dzwoni Kajtek – miał wypadek na rowerze. Zdenerwowana Cieślikowa każe mężowi ratować syna. Damian jest zajęty -  wysyła na pomoc… Bruna! Krawczyk przywozi ze szpitala Kajtka z nogą w ortezie – chłopiec zasypia zmęczony. Wtedy kochankowie nie wytrzymują – zaczynają się całować! Na to wraca Cieślik!

Berg czuje się zdradzany przez Joannę – idzie jak walec!

Bogdan jest pewny, że złapał żonę na zdradzie! Wzburzony, wyrzuca z jej mieszkania młodego mężczyznę! Joanna stopuje męża – to… lekarz ich córki! Ma pomóc wciągnąć Michasię do bezpłatnego programu leczenia. Berg nie słucha - pyta żonę, od kiedy go zdradza?! Joanna nie wierzy własnym uszom… Bogdan oświadcza, że zabiera Misię do domu!

Na redakcje Smolnego i Kwiatkowskiego pada blady strach!

Gwiazda wzywa do siebie sprzeczających się Smolnego i Kwiatkowskiego – liczył, że się dogadają! Oczekuje od naczelnych, że połączą działy tematyczne swoich gazet – mimo, że obiecał ich redakcjom niezależność. Do Krzysztofa i Artura dociera, że Gwiazda nie dotrzyma słowa – połączy ich gazety! Cięcia i zwolnienia są nieuniknione…