Na Wspólnej

odcinek 3749

Na Wspólnej 22

Joanna zdradza Bogdana?!

Bogdan czeka z niecierpliwością na wyniki badań DNA Antka. Niestety, procedury się przedłużają… Tymczasem ze Szwajcarii dzwoni do niego Michalinka - żali się, że mama często płacze po nocach. Dziecko błaga tatę, żeby do nich przyjechał. Berg rzuca wszystko i leci najbliższym samolotem do rodziny. W mieszkaniu Joanny zastaje… młodego mężczyznę!

Ktoś skrzywdził Romę?!

Baliszewski przywozi Romę do pracy – widzi ich Marta i Filip. Są zaskoczeni ich zażyłością. Jakiś czas później Leśniewska z niedowierzaniem patrzy, jak Roma wypłakuje się w objęciach Bryckiego! Marta pyta Lenarską - co się dzieje?! Roma szlochając sugeruje, że ktoś ją bardzo skrzywdził… Kto?!

Dex omotał, czy… został omotany?!

Ala i Majka postanawiają jednak nie oszukiwać koleżanki – Dex musi „zerwać” z Matyldą! Jakiś czas później rozgoryczona dziewczyna dzwoni do Ali – Dex nie pojawił się na spotkaniu. A ona już się prawie w nim zakochała… Zakłopotana Ala widzi już tylko jedno wyjście – Dex musi zrobić wszystko, żeby Matylda zaczęła nim… gardzić! Skomplikowana sytuacja jednak jeszcze bardziej się komplikuje!