Na Wspólnej

odcinek 3746

Na Wspólnej 22

Monika rozedrgana – jej zdrada wyjdzie na jaw?!

Cieślikowa jest pełna wyrzutów sumienia – chce wyjechać, uciec z miasta. Nieświadomy jej zdrady Damian martwi się o nią coraz bardziej. Bruno pisze do Moniki, lecz ta nie odpisuje – zablokowała jego numer. Po południu Damian zaprasza żonę na kolację z… Brunem! Monika nie wie, co robić!

Aneta mści się, lawiruje i… podkłada Darkowi!

Czerski wraca do mieszkania, które wygląda jak po włamaniu! To zemsta Anety - po tym, jak wyrzucił ją ze swojego życia… Tymczasem Siwek ma spotkanie z partnerką Boreckiego, która jest oburzona szantażem prawniczki. Aneta nie jest głupia – czuje, że Izabela ma podsłuch… Jednak, gdy wieczorem wkurzony Darek wpada do Siwek, ta pod wpływem emocji przyznaje się do szantażu!

Ola szuka pracy i… uczucia?!

Ola przychodzi do kancelarii Agnieszki i Weroniki – chciałaby z nimi pracować. Wspólniczki doceniają jej doświadczenie, ale są zaskoczone, gdy Zimińska prosi je o pilną decyzję… Ola wpada do Czerskiego i dziękuje za wsparcie. Widząc demolkę w jego mieszkaniu domyśla się, że to burzliwe rozstanie z Anetą. Gdy chce na pożegnanie cmoknąć Mariusza w policzek, ich usta spotykają się w pocałunku!