Na Wspólnej

odcinek 3744

Na Wspólnej 21

Darek niespokojny – czuje nadciągającą klęskę?!

Darek pokazuje Kasi sale na ich wesele – stara się tym ukryć to, jak przeżywa walkę z Anetą w sprawie Boreckich. Zakościelny też jest przejęty, bo prasa pisze o rozwodzie sławnej pary i sugeruje przegraną ich kancelarii! Tymczasem Borecka ma dla Anety prawdziwą bombę – partnerka Boreckiego, obecnie prezenterka telewizyjna, była kiedyś… dziewczyną do towarzystwa!

Roma ma nowego wroga!

Roma wytyka Gębie każde potknięcie na wizji - Marta uważa, że Lenarska przesadza. Plan zdjęciowy obserwuje nowy szef działu HR - jest nim… Baliszewski! Adrian proponuje zespołowi Marty warsztaty integracyjne. Niechętna jest tylko Roma – przerywa je prymitywnie obrażając nowego szefa! Nie wie, z kim zadziera…

Hebel umiera?!

Do Hebla przychodzi w odwiedziny Niuniek – chce znać ostatnią wolę przyjaciela… Tymczasem Hoffer oddaje w ręce dr Agier młodego pacjenta, którego trudno zdiagnozować. Łucja czuje się doceniona. Nagle rzednie jej mina – dostaje wiadomość od matki, która przyjechała do Warszawy i chce się spotkać. Rozmowa z nią doprowadza młodą lekarkę do rozpaczy!