Na Wspólnej

odcinek 3742

Na Wspólnej 21

Monika nie wie, co robić – wariuje z emocji!

Monika jest pełna wyrzutów sumienia po kolejnym pocałunku z Brunem. Damian martwi się o żonę, która dziwnie się zachowuje. Cieślikowa - chcąc zmylić męża – zbiera się w sobie i przygotowuje mu eleganckie śniadanie. To tylko budzi u Damiana jeszcze więcej podejrzeń! Monika nie radzi sobie z własnymi emocjami. Usuwa z telefonu numer do Bruna!

Ziębowie ratują Adasia przed ojcem-katem!

Ziębowie kolejny raz zwodzą Krakowskiego, i nie oddają mu syna. Maria jedzie z Adasiem na komisariat. Tam jest już biologiczna matka chłopca. Kiedy kobieta dowiaduje się, że Piotr mógł molestować syna, jest sceptyczna. Jednak kiedy zjawia się Krakowska i wręcza policji szkicownik dziecka - wszystko staje się boleśnie jasne…

Ola zwycięska, a Bednarczuk przeżywa koszmar!

Czerski ma dla Oli świetne wieści – Alan zgodził się na jej wszystkie żądania i podpisze zgodę na jej opiekę nad dzieckiem. Niespodziewanie Mariusz proponuje Oli… posadę prawniczki w jego kancelarii! Tymczasem u Zimińskich pojawia się załamana Bednarczukowa, która w ostatnim dniu panieństwa przeżywa koszmar niefortunnych zdarzeń. Teresa odbiera to jako znak od losu – powinna odwołać ślub?!