Na Wspólnej

odcinek 3740

Na Wspólnej 21

Ognisty pocałunek Moniki i Bruna!

Monika przychodzi na kort pograć z Brunem. Droczą się ze sobą i grają zaciekle do chwili, gdy Cieślikowa zostaje trafiona piłką w ramię. Krawczyk biegnie do wrzeszczącej Moniki i zamyka jej usta… pocałunkiem! Ona go odwzajemnia – pożądanie eksploduje! Po chwili Cieślikowa się otrząsa i pełna wyrzutów sumienia wraca do domu. Nie może jednak przestać myśleć o tym, co zaszło...

Szark już nigdy nie zobaczy Antka?!

Antek jest w kompletnej rozsypce - chce wyjechać z Warszawy. Szark czuje, że zaraz go straci - koniecznie musi wyjść ze szpitala! Mimo sprzeciwu lekarza prosi Jagodę, żeby mu pomogła. Jagoda dzwoni do Antka, który jest już na dworcu – musi przyjechać do Szarka, jeśli nie chce być na jego pogrzebie! Co zrobi Antek?!

Iga i Robert świadkami dramatu nastolatka!

Iga i Robert konfrontują Fabiana z matką. Kobieta nie rozpoznaje syna! Zdenerwowany chłopak twierdzi, że wcześniej nic takiego się nie działo. Policja wzywa babcię Fabiana, a matka chłopaka zostaje zabrana do szpitala… Tymczasem Michał w coraz lepszej komitywie z Brygidą - słyszy, że dziewczyna marzy by skończyć resocjalizację!