Na Wspólnej

odcinek 3739

Na Wspólnej 21

Grzesiek w totalnej rozsypce – co z nim jest nie tak?!

Grzesiek oznajmia ojcu, że po lekcjach gra z kumplami w nogę. Smolny jest mocno zdziwiony. Po meczu Decybel chwali Grześka i nie wierzy, że wcześniej nie trenował. Tymczasem Wałek zauważa na rękach kolegi świeże rany… Wieczorem Smolny zastaje syna w totalnej rozpaczy – roztrzęsiony Grzesiek wyznaje ojcu, że… jest jakiś inny! Próbuje się dopasować, ale nie daje już rady…

Szark dowiaduje się bolesnej prawdy!

Bogdan namawia Antka, żeby wspólnie odwiedzili Szarka. Chłopak odmawia. W końcu się łamie i przychodzi do szpitala. Jednak kiedy szczęśliwy Szark opowiada o ich wspólnej przyszłości i kolejny raz nazywa go synem, Antek nie wytrzymuje! Na korytarzu tłumaczy Bergowi, że nie potrafi dłużej oszukiwać Szarka… Niestety, Szarkowski słyszy te słowa – jest zdruzgotany!

Iga wspiera Brygidę, a w pracy czekają ją duże emocje!

Brygida przegląda oferty pracy i jest bliska załamania. Iga ma dla niej pozytywną wiadomość - załatwiła żłobek dla ich córeczek! Na komendę Przybysz przybiega roztrzęsiona kobieta i zgłasza zaginięcie syna – Fabian nie dotarł do domu po wycieczce szkolnej. Jakiś czas później nastolatek przychodzi na policję – Iga i Robert są przerażeni tym, co o matce mówi im chłopak!