Na Wspólnej

odcinek 3738

Na Wspólnej 21

Czy przyjaciele i rodzina uratują Wojtka?!

Monika przekupstwem namawia niedoszłego kursanta Wojtka żeby zeznawał w jego sprawie. Tymczasem Kopciowa razem z synkiem Szulców przynosi na policję resztę pieniędzy z napadu – Helena żąda uwolnienia niewinnego zięcia! Niestety, policjant twierdzi, że o tym zdecyduje prokurator. Roztocka nie składa broni!

Kamil przeżywa armagedon – w pracy i w domu!

Kamil przyłapuje Sebę, który przyniósł Heblowi alkohol i cygara. Potem Ryszarda odwiedzają goście z miasta – „partnerzy” relacjonują szefowi, jak idą interesy pod jego nieobecność. Hoffer stanowczo ich wyprasza! Nagle do Kamila dzwoni Boska - kazała wynosić się opiekunce wnuczki! W domu Hoffer zastaje pakującą się Alicję i wrzeszczącą Anię na rękach wściekłej babci!

Smolny wkurzony i skołowany – nie wie, w co wierzyć!

Gwiazda pokazuje Smolnemu i Kwiatkowskiemu nowe biura ich redakcji. Naczelni są wkurzeni na prezesa sądząc, że wciąż ukrywa fuzję ich gazet. Do Krzysztofa wpada była żona, która martwi się brakiem kontaktu z Grześkiem. Smolny zaprasza Natalię na Wspólną. Basia i Krzysztof nie mogą uwierzyć w to, jak Grzesiek zachowuje się przy matce!