Na Wspólnej

odcinek 3735

Na Wspólnej 21

Hebel traci przytomność i ląduje na stole operacyjnym!

Kamil zastanawia się, czy Łucja ma rację proponując inną metodę leczenia Hebla. Tymczasem Ryszard prosi Agnieszkę, żeby zaopiekowała się jego córką Malwiną – gdyby coś poszło źle podczas operacji. Olszewska słucha tego ze łzami w oczach - nie pozwala mężowi tak myśleć. Niespodziewanie, Hebel traci przytomność! Wezwani lekarze muszą go operować natychmiast!

Szulc milionerem!

Wojtek odkrywa w swojej torbie… ogromną ilość pieniędzy! Zszokowany tłumaczy żonie, że jego wczorajszy „kursant” musiał pomylić torby! I zostawił mu łup z napadu na bank… Zdenerwowany Szulc chce iść na policję, ale Żaneta się boi. Mogą zostać przecież wzięci za wspólników bandyty!

U Smolnych duże zmiany!

Grzesiek ma koszmary, że cała klasa śmieje się z jego nowej fryzury. Hela go pociesza i zaciąga do szkoły. Czy młody Smolny rzeczywiście będzie pośmiewiskiem? Tymczasem Krzysztof pełen obaw idzie do redakcji – tam Gwiazda oznajmia pracownikom, że na razie nie będzie fuzji z tygodnikiem „Kraj”, a jedynie przeprowadzka do ich siedziby. Gwiazda oczekuje ostrej rywalizacji między dziennikarzami…