Na Wspólnej

odcinek 3728

Na Wspólnej 21

Darek kontra Aneta – czy ta para jest na siebie skazana?!

Czerski ma pretensje do Anety, że wzięła sprawę Boreckiej i chce walczyć z Darkiem - a tym samym z ich kancelarią. Siwek przyznaje się - chce zemsty na Żbiku! Tymczasem Kasia wybucha, kiedy Darek mówi jej, że zmierzy się z Anetą. Bergówna ma jej już dość… Żbik i Siwek stają przeciwko sobie podczas negocjacji z Boreckimi – wywiązuje się miedzy nimi ostra walka! Czy również o… ich przeszłość?!

Koszmarny wypadek Szarka – Bogdan znowu nie zobaczy swojej rodziny?!

Bogdan mówi żonie, że dziś po pracy leci do niej i Misi. Jest mile zaskoczony, kiedy Joanna wydaje się cieszyć z niespodzianki… Niestety, w firmie Berga dochodzi do strasznego wypadku – Szark spada z dachu naczepy! Tymczasem Antek próbuje wyznać Kasi swoje uczucia. W kulminacyjnym momencie dostaje jednak telefon z informacją, że jego ojciec jest nieprzytomny w szpitalu…

Michał zyskuje a Robert traci nadzieję?!

Michał przychodzi do swojej córeczki. Na widok Brygidy nie ukrywa niezadowolenia. Jednak, obserwując ją, Brzozowski zaczyna zmieniać zdanie na temat młodej matki... Tymczasem na komendzie Iga przeprasza Roberta za to, że przytuliła się do niego w chwili załamania – to nie powinno się zdarzyć. Robert jest bardzo rozczarowany!